«Не варто боятися відкривати власний бізнес», – Ігор Леткий

«Що заважає бізнесу працювати легально?» Це намагались з’ясувати учасники дискусії, що відбулась у «Бункермузі». Організатори зустрічі – «Школа Молодої Еліти» у рамках проекту Business Corner – зібрали разом тих, кому цікаво розвинути свій бізнес та тих знає, як це зробити.

Любомир Шимків, куратор «Школи Молодої Еліти»: «Бізнес потрібно створювати і потрібно його вести чесно. Ми проводимо зустрічі з бізнесменами для того, щоб молоді люди, які планують відкрити свій бізнес або які вже мають його, поділилися досвідом. Ми запросили представників податкової служби, представників різного бізнесу – великого, середнього. Зокрема, були представники банківського бізнесу».

Учасники заходу завели дискусію, який бізнес варто розвивати у Тернополі, чи прибуткове зараз підприємництво та з чого необхідно починати власну справу. Підприємці ділились своїм досвідом у вирішенні тих чи інших питань на шляху розвитку бізнесу.

Ігор Леткий, підприємець: «У багатьох людей існують стереотипи, що свою справу дуже важко почати, що це закладає на себе дуже багато перевірок. Насправді це все не настільки проблематично. Можна відкрити свій маленький ресторанчик чи лавку для продажу своєї продукції. Не вартує цього боятися, просто треба почати і робити це».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера Роман Федчина, Вікторія Суздалєва, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 30 квітня 2015 року.