У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь Віктора Гурняка

У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого рік тому фотокореспондента, пластуна і «айдарівця» Віктора Гурняка. Встановили її на фасаді 27-ї загальноосвітньої школи, у якій він вчився.

Марія, мати Віктора Гурняка: «І, з однієї сторони, я справді горджусь своїм сином. Я дякую Богу за все. Я дякую Богу, що він дозволив мені такий дар принести у світ – і цей дар віддати Богу… Дуже тяжко для мами з цим змиритися. Але я повинна з цим змиритися і жити далі».

Меморіальна дошка на честь Віктора Гурняка унікальна – вона виготовлена не з каменю чи бронзи, а зі скла. Крім того, вона інтерактивна.

Ольга, сестра Віктора Гурняка: «Ми хочемо, щоб діти пам’ятали про Віктора, про всіх солдат. Тому ми встановили QR-код. І зможуть завдяки цьому QR-коду зайти на сайт Віктора, де є вся інформація, фотографії його особистого життя, його життєпис».

Віктор Гурняк загинув зранку 19 жовтня 2014 року від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле, що на Луганщині.

Остап, брат Віктора Гурняка: «Цей синьо-жовтий стяг означає не тільки синє небо і поля золотих пшениць. Це – гордість для нашої держави. Мій братику, люблю тебе! Пам’ятайте всіх воїнів, які віддали життя за нас і за нашу Україну. Слава Україні!»

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 13 жовтня 2015 року.

Теги: