Боротися з корупцією після виборів пообіцяли 10 політичних партій

Боротися з корупцією після виборів на Тернопільщині пообіцяли 10 політичних партій. Вони взяли на себе зобов’язання підтримати зміни до нормативних документів місцевих рад, щоб унеможливити прояви корупції. Піти на такий крок політиків спонукали активісти всеукраїнської коаліції «Прозорі ради». Також вони проаналізували роботу Бережанської, Теребовлянської, Підгаєцької, Кременецької, Чортківської, Збаразької та Тернопільської міських рад, а також Тернопільської обласної ради. Активісти поцікавились, що вони вже зробили для подолання корупції.

Рустам Ергешов, координатор коаліції «Прозорі ради» у Тернопільській області: «Ми бачимо, що Тернопільська міська рада є третьою з найкращих. Але я хочу зазначити, що з тих 8 рад, з якими ми працюємо в нашій області, тільки одна Тернопільська міська рада офіційно відповіла на наші висновки та рекомендації і є єдиною, яка готова співпрацювати з нашою коаліцією щодо впровадження цих норм уже в новій раді».

Ігор Білик, представник коаліції «Прозорі ради» у Тернопільській області: «Проте в районах були проблеми. Основні проблеми стосувалися, зокрема, Кременецької міської ради – вона просто ігнорувала два інформаційні запити, що несе за собою адміністративну відповідальність. Чортківська міська рада у певних питаннях не реагувала. Умовно кажучи, якщо стояло прохання надати відповіді по шести пунктах, то вони надсилали інформацію тільки на два».

Кампанію реалізовує київський Центр політичних студій та аналітики за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Сергій Решетов, експерт Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні: «Основні наші пріоритети – це права людини, антикорупційна діяльність, прозорі вибори, а також усе, що сприяє розвитку і розбудові громадянського суспільства і демократії в Україні».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.

«ТМЦ.ІНФО», 20 жовтня 2015 року.

Теги: