Патрулювати вулиці Тернополя зголосилось 4630 осіб, відберуть лише 200

У Тернополі завершився прийом анкет на службу у поліції. Патрулювати вулиці міста зголосилось 4630 осіб. Лише двом сотням із них довірять забезпечувати порядок і спокій.

Уже з наступного тижня усіх почнуть перевіряти на фізичну форму та психологічну стійкість.

Олег Ляхович, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області: «У заліки по фізичній підготовці входить: для чоловіків – підтягування, кілометр і 100 метрів; для жінок – віджимання, кілометр і 100 метрів. У подальшому всі кандидати в нашому секторі охорони здоров’я будуть проходити військово-лікарську комісію. Потім з ними проведуть співбесіди. Усі вони будуть проходити через психологів. І в подальшому вже буде прийняте рішення конкретно по тих людях, які в подальшому навчатимуться на поліцейських».

Навчання майбутні патрульні проходитимуть у Львові на базі університету внутрішніх справ. Старт –орієнтовно в кінці січня. Це залежатиме від того, наскільки швидко відберуть кандидатів.

Нова поліція приступить до своїх обов’язків у Тернополі навесні. Проте стара міліція припинить існування вже за кілька днів – 7 листопада.

Олег Ляхович, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області: «На цей період, поки не закінчиться навчання в нових поліцейських, патрулі будуть здійснюватися за допомогою того особового складу, який є на сьогодні».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 4 листопада 2015 року.

Теги: