Вуличне мистецтво зі стін будівель перенесли до виставкової зали

Вуличне мистецтво зі стін будівель перенесли до виставкової зали. Проект «StanціяMisto», представлений у галереї «Бункермуз», об’єднав роботи сімнадцяти вуличних художників із 8-ми міст України.

Костянтин Вогас, співорганізатор виставки «StanціяMisto»: «Ми хочемо показати широкий спектр представників вуличного мистецтва. Звичайно, вуличне мистецтво буде і є тільки на вулицях. Ми ж показуємо одну з граней діяльності людей, які відносять себе і адаптують своє мистецтво саме на вулицях».

«StanціяMisto» — це серія виставок, присвячених графіті-культурі та вуличному мистецтву. Тернопіль побачив її не першим.

Костянтин Вогас, співорганізатор виставки «StanціяMisto»: «На даний момент це п’ята виставка, задіяне третє місто. До цього було  дві ви ставки у Житомирі, також дві –у  Києві. Третє місто –це Тернопіль».

Стріт-арт має кілька напрямків, один із них стікер-арт – мистецтво створення зображень завдяки наліпкам.

Олександра Стопник, співорганізатор виставки «StanціяMisto»: «Стікери – це, просто кажучи, наклейки. Але також і своєрідне мистецтво. Усі наклейки малює художник, він їх розробляє. Це все друкується. Це має свій зміст».

За словами поціновувачів стріт-арту цей вид мистецтва варто розвивати, проте робити це на спеціально відведеній території.

Ігор Мамус відвідувач виставки: «Я довгий час слідкую за вуличним мистецтвом. Уперше я його побачив у 1989 році на вулицях Нью Йорка – вони були усі розписані, і мене це здивувало. А потім, приїхавши в Тернопіль, побачив що місцеві митці – не вандали. Вони мають свій простір, роблять своє графіті на території фарфорової фабрики».

Познайомитись з роботами учасників можна до 11 грудня. Вхід вільний.

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера, відеомонтаж – Тетяна Шабанова.

«ТМЦ.ІНФО», 28 листопада 2015 року.

Теги: