Центральна ялинка Тернополя замайоріла синьо-жовтими кольорами

Центральна ялинка Тернополя замайоріла синьо жовтими кольорами. Урочисте відкриття новорічної красуні відбулось 19 грудня. Також на тернополян чекав і подарунок – театралізоване дійство до Дня святого Миколая із концертною програмою. А пластуни урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру.

Наталія Шимків, голова Тернопільського Пласту: «Вифлеємський Вогонь Миру – як символ миру, злагоди, любові, добра, – мандруючи усім світом долаючи кордони, тим самим об’єднуючи всіх християн… Також Вифлеємський Вогонь Миру символізує тепло і любов один до одного. Тож тернопільські пластуни передають цей Вифлеємський Вогонь тернопільській громаді, аби ми всі могли запалити його вдома, а також запалити наші серця цією іскрою від цієї свічки благодатного Вифлеємського Вогню».

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Ця ялинка буде нагадувати всім нам, що наближається Різдво, наближається Новий рік. Але в ці дні потрібно пам’ятати про тих людей, яких немає поруч з нами, про тих солдат, які зі зброєю в руках сьогодні в окопах і бліндажах захищають нашу державу, про тих людей, які знаходяться в тяжкому матеріальному становищі. І тому період новорічних та різдвяних свят повинен бути добрим приводом для того, щоб зробити добрі справи і допомогти тим, хто сьогодні потребує цієї допомоги, хто є нужденними. Цьогоріч ми маємо оновлену ілюмінацію на нашій центральній ялинці, на вулиці Сагайдачного і на вулиці Валовій. Дуже символічно, що запалення ялинки проведемо саме сьогодні, в День святого Миколая. Це день, коли хочеться дарувати і отримувати подарунки. В цей день ми всі просимо про один найбільший подарунок для всієї України – це мир і спокій. Вітаю всіх вас зі святом Миколая, з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Бажаю всім вам, кожній тернопільській родині миру, злагоди і великих Божих благословень».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера, відеомонтаж – Віталій Цицура.
«ТМЦ.ІНФО», 21 грудня 2015 року.

Теги: