21 колишній міліціонер поїхав до Львова вчитись на поліцейського

254 кандидати у патрульні поліцейські Тернополя вирушають на навчання до Львова. Там вони проходитимуть вишколи для несення служби за сучасними стандартами. Це всього лише приблизно 20 частина з тих, хто виявив бажання охороняти порядок. Але навіть не всі ті, хто їде до Львова, зможуть стати копами, – тільки дві сотні з них.

Олександр Богомол, т. в. о. начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області: «Серед цих кандидатів пройшло 171 чоловік і 83 жінки. Пройшли 21 діючий працівник органів внутрішніх справ. Ми сподіваємось, що ці люди протягом 10 тижнів навчання добре підготуються і допоможуть нам при охороні громадського порядку на території області».

Тим часом триває реформування інших сфер органів внутрішніх справ. Деякі підрозділи після реформи напряму підпорядковуватимуться головному офісу Національної поліції.

Олександр Богомол, т. в. о. начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області: «Це такий підрозділ, як управління захисту економіки, кіберполіція. До речі, з усього підрозділу кіберполіції у нову поліцію пройшло лише 3 працівники. Також – відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Там із 18 чоловік лише два мужчини та одна жінка пройшли у новий підрозділ».

Загалом внаслідок реформи з колишньої обласної міліції звільнено близько 230 чоловік. Тим часом у новій поліції створено 140 посад, конкурс на які ще тільки будуть оголошувати.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 3 січня 2016 року.

Теги: