30-річчя відзначив клуб зимового плавання «Нептун»

На 30-літній ювілей Тернопільського клубу загартування і зимового плавання «Нептун» завітали моржі з різних міст України. Святкового настрою додавав муніципальний духовий оркестр.

Богдан Поломацканич, голова клубу «Нептун»: «У нас будуть проходити міські та міжобласні змагання серед любителів загартування і зимового плавання. Будуть команди з Рівного, зі Львова, з  Хоросткова».

Відкрили свято наймолодші моржі – 11-річний Маркіян та 6-річний Наум Жильченко. Відвідали захід і найстарші моржі – 80-річний Богдан Школьний та його товариш 81-річний Богдан Березович. Вони впевнені, що міцне здоров’я мають завдяки зимовому плаванню.

Богдан Школьний, співзасновник клубу «Нептун»: «Та не здорові ми були – ми всі були хворі. Але тут, в ополонці, знайшли своє здоров’я. Ми приймаємо участь у марафонському плаванні. Перепливали Каховське море».

Всього у змаганнях взяло участь 17 моржів, із них 5 жінок. Серед учасниць були гості з Рівного.

Ірина, учасниця клубу «Полярний Ведмідь»: «Я цей клуб привезла з Донецька.  У нас там є невеличка група людей, яка популяризує здоровий спосіб життя серед молоді. Цей клуб з’явився також у Маріуполі та Києві. Ми приїхали підтримати «Нептун», на День народження. Всіх вас вітаю, будьте здорові! »

По закінченню на гостей і учасників чекав святковий обід.

Репортер, камера, відеомонтаж – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 1 березня 2016 року.

 

Теги: