У Тернополі знову пройде Чемпіонат світу з водно-моторного спорту

Наприкінці серпня у Тернополі знову гуркотітимуть мотори спортивних човнів. У період державних свят – Дня незалежності і Дня міста – на міському ставі пройдуть уже традиційні змагання з водно-моторного спорту і аквабайку. Для цього трасу сертифікували ще на три роки.

Першими воду борознитимуть аквабайкери. Чемпіонат України з цього виду спорту проходитиме 24 та 25 серпня. Після цього трасу готуватимуть для швидкісних моторних човнів.

Віктор Шемчук, Президент Національної федерації водно-моторного спорту України: «Ми отримали право на проведення в Тернополі 27 та 28 серпня 2016 року Чемпіонату світу в класі «Формула 500» та двох етапів Чемпіонату Європи класу «Формула 250» та «Формула 125»».

У попередні роки ініціатива провести в Тернополі міжнародні змагання виходила від керівництва міста і Національної федерації водно-моторного спорту. Високий рівень організації та належна інфраструктура зробили свою справу.

Віктор Шемчук, Президент Національної федерації водно-моторного спорту України: «Спортсмени, які приймали участь у Чемпіонаті світу «Формула 500», своїм спільним листом звернулися до Міжнародного водно-моторного союзу про те, що саме в Тернополі вони хотіли б провести свій Чемпіонат світу».

У 2012 році на Чемпіонат світу до Тернополя прибули спортсмени з 13 країн. Цього року очікують, що національних прапорів на човнах буде не менше. Реєстрацію учасників розпочнуть уже 29 березня. Цього ж дня стартує набір волонтерів, котрі допомагатимуть у проведенні спортивних заходів. Обов’язкова умова – вільне володіння англійською мовою.

Віктор Шемчук, Президент Національної федерації водно-моторного спорту України: «Прапор Міжнародного Водно-моторного союзу я передаю Сергієві Віталійовичу (Надалу, міському голові Тернополя. – Ред.) Це – офіційне запрошення для міста Тернополя щодо початку підготовки процесу організації Чемпіонату світу».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 28 березня 2016 року.

Теги: