Екс-нардеп Лозінський вийшов з в’язниці

23.1 Lozynskyi

Засуджений за вбивство колишній народний депутат від “Батьківщини” Віктор Лозінський  достроково вийшов з в’язниці.

Біля виходу з Бориспільської колонії Лозінського чекав автомобіль Audi з кіровоградськими номерами. Екс-нардеп вийшов з воріт колонії, сів у машину і покинув територію місця ув’язнення.

У Службі виконання покарань запевнили, що підстав для виходу екс-нардепа станом на 6 квітня не було, оскільки рішення суду про його звільнення ще не готове. Однак, попри те, що робочий день закінчився, Лозінського все ж відпустили.

За інформацією ЗМІ, після звільнення Лозінський мав повернутися до свого маєтку в Голованівську Кіровоградської області. З півночі там його чекали журналісти, але екс-нардеп так і не з’явився.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року Лозінський, в присутності районного прокурора і начальника районної міліції, з якими був на полюванні,  жорстоко вбив місцевого селянина Валерія Олійника  у мисливських угіддях у Голованівському районі Кіровоградської області. На момент вбивства Лозінський був народним депутатом.

Термін покарання для Лозінського почався з березня 2010 року. Його засудили до 10 років в’язниці, проте за “законом Савченко” йому зменшили термін, зарахувавши кожен день перебування в СІЗО до вироку за два. Без цього закону Лозінський міг розраховувати на умовно-дострокове звільнення наприкінці 2017 року.

Учора, 6 квітня, Апеляційний суд визнав законним умовно-дострокове звільнення Лозінського.

За матеріалами

ТСН і  Лівий Берег

http://ukr.lb.ua/news

7 квітня 2016

 

 

Теги: