Норвезький політик, зґвалтований  нелегалом, звинувачує себе в його депортації

36.1 Left-wing politician Karsten Nordal Hauken

Норвезький політик Карстен Нордал Хаукен (31), активіст Соціалістичної партії, заявив, що відчуває свою провину через депортацію на батьківщину громадянина Сомалі, який згвалтував  його.

Кілька років тому сомалійський нелегал забрався в будинок до Хаукена, пограбував його і згвалтував. Злочинця зловили і засудили до 4.5 років тюремного ув’язнення.

Влада Норвегії має намір депортувати його на батьківщину, як тільки він завершить відбувати термін покарання. Хаукен  заявив, що почувши про це, відчув свою провину, адже чоловікові ймовірно доведеться зіткнутися з труднощами в своїй рідній країні.

Це визнання норвезький політик зробив під час зйомок телесеріалу про психічні захворювання і подолання себе. Він повідомив, що мав серйозні психологічні проблеми після згвалтування, так як не гей. Свої переживання Хаукен глушив алкоголем і марихуаною.

“Я відчув полегшення і радість від того, що його приберуть назавжди, – сказав політик. – Я відчув, як держава взяла на себе відповідальність і помстилася, як розлючений батько дає відсіч кривдникові сина. Але одночасно у мене з’явилося сильне відчуття провини і відповідальності. Я став тією причиною, по якій він більше не з’явиться в Норвегії, а відправиться назустріч своєму похмурому і непередбачуваному  майбутньому в Сомалі “.

The Daily Mail

www.dailymail.co.uk

10 квітня 2016