Представництво жіночого бізнес-клубу «Новація» відкрили у Тернополі

Регіональне представництво Всеукраїнського жіночого бізнес-клубу «Новація» відкрили у Тернополі. Це громадська організація, яка займається благодійними проектами. Тож приєднатись до клубу запрошують усіх жінок, які хочуть не тільки заробляти, а й ділитися.

Вікторія Рудоміна, засновник і президент Всеукраїнського жіночого бізнес-клубу «Новація»: «Нашими членами є не тільки жінки, які є власницями того чи іншого бізнесу. Також нашими членами є жінки, які займають керівні посади в різних фірмах, чи просто жінки з активною життєвою позицією, активні жінки по життю».

Однією з таких активних жінок є відома актриса театру і кіно Ольга Сумська. Її запросили до Тернополя невипадково.

Ольга Сумська, актриса театру і кіно: «Мої всі таємниці – у моїх книгах. Був такий випадок… У Тернополі ми грали виставу за Чеховим «Медведь и предложение». До мене підійшла пані і каже: «Ольго В’ячеславівно, я змінила своє життя, прочитавши вашу книгу «Секрети краси». Стоїть і плаче. Я кажу: «Голубонько, чого ви плачете?» «Ви не уявляєте, як ви мене надихнули! У мене з’явився чоловік, я схудла, змінила харчування, у мене з’явились якісь неймовірні плани». Ось у мене зараз навіть мороз по шкірі – я згадала ці емоції… От заради таких жінок, заради таких проявів я готова ще писати, зустрічатися і надихати наших прекрасних красунь».

У Тернополі жіночий бізнес-клуб «Новація» серед іншого займатиметься допомогою дітям-сиротам, батьки яких загинули у зоні АТО. А першим соціальним проектом стала прем’єра пісні на слова Василя Ярмуша – батька керівниці регіонального представництва клубу Мирослави Ярмуш-Денисюк.

Мирослава Ярмуш-Денисюк, керівник Регіонального представництва Всеукраїнського жіночого бізнес-клубу «Новація»: «Ще три тижні тому про пісню ніхто не говорив, не було представлення. Я безмежно дякую Господу Богу, Космосу – вперше сьогодні представити пісню свого батька, коли поруч така людина, така жінка. Мені дуже приємно. Ми всі дуже хвилюємося».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 19 квітня 2016 року.

Теги: