Екс-суддя “колядник” Зварич написав “Mein Kampf…” і розповів, “скільки коштувала” його посада

66.1 zvarych

За час перебування в ув’язненні екс-голова Апеляційного суду Ігор Зварич, засуджений на 10 років за отримання хабара в розмірі майже 1 мільйон гривень, який вийшов достроково за “законом Савченко”, опанував у неволі нову професію – письменника. Як пише “Страна”, розмінюватися на дрібниці Зварич не став, і відразу видав трилогію.

Назва досить пафосна: Mein Kampf in Ukraine. Перша книга “Суддя-комуніст” вийшла в 2013 році, в наступному “Суддя-націоналіст”, а зараз вийшла третя – “Бананове правосуддя України”. І як розповів виданню Зварич, зупинятися він не збирається, буде писати книгу про те, якою побачив країну після ув’язнення.

Як пише журналіст “Страни”, яка прочитала останній “шедевр” Зварича, деяка конкретика в книзі починається з 40-ї сторінки, але і вона не дуже правдоподібна.

Приміром, за призначення головою суду з Ігоря Зварича вимагали гроші – 700 тисяч доларів. Хто конкретно – він не називає. Далі Зварич описує діалог із приводу свого призначення з правою рукою губернатора Львівської області Олійника – Олександр Ганущин – якого він зустрів на виході з кабінету Валерія Гелетея (при Ющенку – голова Управління держохорони).
З цього діалогу можна зробити висновок, що чиновники між собою спілкуються, як герої шекспірівських повістей. Тільки з домішкою колориту українського села:

“- Про що ж саме ми будемо говорити у святая святих держави? – Не іронізуйте. Ви чудово знаєте предмет розмови. Адже вас викликали в Секретаріат по питанню призначення головою суду….”.

Закінчилася ця феєрична історія тим, що за Зварича заступився Яценюк – просто тому що він хороший хлопець, напевно.

“- Знаю, знаю, хто і що хотів тут стягнути з вас за цю посаду. Можете не переживати, – пообіцяв Яценюк. – Але в мене немає тої суми, яку хоче отримати ваш шеф – Ігоре Степановичу, жодної розмови про гроші ми не ведемо”.

66.2 zvarych knyha

Так Зварич і став головою суду. В іншому, цікавого в книзі мало: в основному, фотографії з особистого альбому, судові документи і дуже багато спільних місць і пишних фраз. З понеділка книга накладом 1000 примірників з’явиться в Україні і буде коштувати 100 гривень. Гонорар Зварича становитиме 10% від тиражу або 100 книг

 

Українські новини
http://ukranews.com/news
27 квітня 2016 р.