У Тернопільських маршрутках можуть з’явитись відеокамери

14669372115538

У міських маршрутках у Тернополі планують встановити відеокамери. Про це днями говорили полісмени з перевізниками. За словами поліції, у місті почастішали крадіжки у громадському транспорті. Зокрема, працюють кишенькові злодії, які крадуть гроші та телефони. 

– Промишляють найчастіше кишенькові злодії, і об’єктами їхньої наживи стають чужі гаманці, мобільні телефони інші цінні речі. Трапляються і випадки хуліганства, коли виникають непорозуміння між водієм та кимось з пасажирів. На жаль, у будь-якій з цих  ситуацій розібратися дуже складно, і ми, аби з’ясувати обставини, змушені викликати до відділу не лише пасажирів, а й водія. А через те, що останній не зможе продовжувати керувати транспортним засобом, втрати несе перевізник. Тому, аби допомогти і вам, і собі, звертаємося до власників транспортних підприємств подбати про встановлення систем відеонагляду в салонах маршрутних таксі, – зазначив керівник кримінальної поліції Сергій Гатанюк

Директор товариства «Менс Авто» Андрій Намака переконаний, що вигода від такого технічного облаштування дійсно буде виправдана, адже окрім того, що поліцейські матимуть можливість якісніше виконувати свою роботу, система відеоспостереження дисциплінуватиме ще й  водіїв та пасажирів. Адже нерідко між останніми виникають непорозуміння і в подальшому з’ясувати, хто винуватець конфлікту дуже складно.

Ідею встановлення систем відеонагляду у маршрутках підтримали й інші перевізники, щоправда, зважаючи на складну економічну ситуацію, постало питання, звідки брати кошти на це.

На зустрічі також був представник фірми, що займається встановленням і обслуговуванням подібної техніки, тож пообіцяв, що сприятиме, аби підприємці змогли оформити придбання відеореєстраторів, сплачуючи за них частинами.

Учасники зібрання домовилися про наступну зустріч, де будуть узгоджені фінансові й технічні моменти.

 

Сергій Балуцький

ДОБА  doba.te.ua
http://doba.te.ua/novyny/u-ternopilskykh-marshrutkakh-mozhut-zyavytys-videokamery-
26.06.2016