Міні-саміт Україна-ЄС відбудеться в понеділок у Брюсселі

1450688445-3988

27 червня президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до інституцій Європейського Союзу для участі у політичних консультаціях високого рівня Україна – Європейський Союз.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Консультації, або “міні-саміт” Україна-ЄС, будуть присвячені обговоренню результатів референдуму у Великій Британії про членство в ЄС та їх впливу на відносини між Україною та ЄС, шляхів подальшої мобілізації підтримки Євросоюзом порядку денного реформ в Україні, максимального використання потенціалу поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, а також запровадження безвізового режиму.

“Глава держави планує використати переговори в Брюсселі для сприяння формуванню консенсусу серед держав-членів ЄС щодо продовження терміну дії економічних санкцій проти Росії у зв’язку із агресією проти України”, – йдеться у повідомленні.

У міні-саміті сторону ЄС представлятимуть президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та президент Європарламенту Мартін Шульц, віце-президент Єврокомісії – Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні, а також ключові комісари.

Президент України проведе окрему зустріч з Шульцем для подальшої координації дій з метою якнайшвидшого схвалення рішення про запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України.

У рамках робочого візиту планується підписання Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції, а також Угоди про асоційовану участь України у програмі наукових досліджень та навчання Євратому.

 

Европейська Правда
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/06/27/7051300/
27.06.2016