Чумак визнав зв’язок партії Каська-Сакварелідзе із Саакашвілі

5776555cbefce

На губернатора Одеської області роблять ставку як на успішного менеджера.

Народний депутат Верховної Ради (позафракційний) Віктор Чумак визнав, що нова партія, про створення якої днями заявили два колишні заступники генерального прокурора Віталій Касько і Давид Сакварелідзе, пов’язана з губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі. Про це він заявив в інтерв’ю Соні Кошкіній у програмі “Лівий берег” на 24 каналі.

“Я сказав би, що це партія із Саакашвілі”, – розповів Чумак. А те, чому ім’я одеського губернатора ніким не згадується, він пояснив тим, що голова ОДА перебуває на державній службі.

“Він – (Саакашвілі – ред.) – держслужбовець. Він не може зараз займатися політичною діяльністю. Для нього це (перебування в тіні – ред.) абсолютно правильно”, – зазначив нардеп.

При цьому він уточнив, що від Саакашвілі публічного приєднання до партії ніхто не очікує, ставка робиться на те, що він буде “результативним менеджером і зробить в Одеській області все, що обіцяв”, – резюмував Чумак.

Докладно про те, чому партія не має назви і чи купували для неї пакет документів старої партії (для реєстрації в Мін’юсті), читайте в повному тексті інтерв’ю з Віктором Чумаком, яке вийде на сайті найближчими днями.

Нагадаємо, 28 червня колишні заступники генерального прокурора Віталій Касько і Давид Сакварелідзе почали процес створення партії.

До ініціативної групи, крім них, увійшли нардепи Віктор Чумак (позафракційний) і Наталія Новак (БПП), екс-голова Нацагентства держслужби Денис Бродський, колишній головний редактор українського Forbes Володимир Федорін, представник громадянської платформи “Нова країна” Володимир Козленко, прес-секретар Сакварелідзе Інна Грищенко та інші. При цьому ім’я Михайла Саакашвілі ніде не згадувалося.

 

Лівий Берег – ЛБ.ua 
http://ukr.lb.ua/news/2016/07/01/339120_chumak_viznav_zvyazok_partii.html
01.07.2016