В Тернополі відбувся фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

29 квітня в Тернопільському міському палаці культури “Березіль” імені Леся Курбаса відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Тернопільська танцювальна весна” (Народна хореографія). Це традиційний конкурс, на який з’їжджаються колективи з усіх куточків Тернопільської області. Фестиваль-конкурс проводився у двох вікових категоріях: І категорія – до 15 років; ІІ категорія – від 16 років.

А вже пообіді на Театральному майдані відбувся концерт переможців фестивалю. Також для виступу були запрошені гості фестивалю, зокрема,  колективи народної хореографії «Червона калина», «Глорія Бай».

Головою журі фестивалю був В’ячеслав Гуров, балетмейстер-постановник народної хореографії та стилізації українського народно-сценічного танцю з Києва. “В наш час з таким швидким ритмом життя народна хореографія, на жаль, втрачає свою популярність. Але є велика надія на молоде покоління, яке буде розвивати цей напрямок. Впевнений, що наше національне тече в нашій крові, і ми нікуди не дінемося від цього. Зараз спеціально осучаснюють народну хореографію для того, щоб ми жили в сучасному ритмі життя, але водночас і не забували про своє рідне коріння”, – зазначив В’ячеслав Гуров. Окрім Тернополя він відвідує багато українських міст, де проводить майстер-класи, семінари з народної хореографії.

Гран-прі фестивалю отримав зразковий аматорський ансамбль танцю “Візерунок” з села Великі Вікнини, Збаразького району. Балетмейстери Наталя і Віктор Гоюки.

Теги: