«Тернопіль Фешн Шоу», яке вражає і не залишає байдужим…

В готельно-ресторанному комплексі «Гарден Хол» 3 травня відбулася модна подія – «Тернопіль Фешн Шоу». 

В дійстві приймали участь дизайнери одягу з Тернополя, Львова. Родзинкою заходу став дизайнер Артем Комаров з Харкова. Загалом, було більше 10 показів – одяг для дорослих, для дітей, вишиванки, верхній одяг, вечірні сукні і інше.. Під час показу було задіяно більше 70 моделей.

Протягом всього вечора гості мали можливість насолоджуватися прекрасним виступом співака – півфіналіста «Голосу країни» 2016 Миколи Бобрика з Рівного.

Мар’яна Балабан, співвласник та головний редактор журналу «Сіті Лайф» і співорганізатор заходу «Тернопіль Фен Шоу» зазначила, що цей захід вони роблять вперше і це в них своєрідна імпровізація. Вона має надію, що все пройде весело і креативно.

Оксана Чмиленко – дизайнер еко-одягу. Її колекція має назву «Ти – квітка». Свої вироби дизайнерка виготовляє технікою «валяння», вручну, з тонкої овечої вовни. Приймає участь в показі не стільки щоб показати свою колекцію, як хоче представити дівчат, які будуть демонструвати її вироби. Моделі – це декілька дівчата старших класів (9 і 11 класи) із спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом Тернопільської обласної ради. Ця школа знаходиться в Тернополі на масиві «Східний». З дівчатами декілька місяців поспіль спеціально вивчали нюанси і тонкощі модельної справи. Залучили спеціалістів з модельної агенції «Селфі Моделс Груп» – вони залюбки погодилися провести декілька майстер-класів безкоштовно. Також з дівчатами працювали стилісти, консультанти краси, зокрема, Наталя Лучка. Також психолог Світлана Гліган готувала їх внутрішньо, щоб дівчата не комплексували під час дефіле на подіумі. Сама ідея в Оксани Чмиленко виникла якось під час перегляду в новинного сюжету про  діток з синдромом Дауна, які дефілювали по подіуму. І от поступово в неї визріла ідея такого показу своїх виробів.

Наталя Лучка. Працювала з дівчатами зі школи-інтернату, як консультант з краси. Вчила їх техніки правильного догляду за собою, основ макіяжу, як правильно підбирати кольори в гардеробі, в косметиці.

Олеся Струтинська – одна з дівчат-моделей, яка вчиться в 9 класі цієї тернопільської школи-інтернату. Дівчина надзвичайно витончена і граційна. В березні 2018 року вона брала участь в конкурсі «Міс та містер УТОГ -2018», на якому отримала титули «Міс Чарівність» та «Міс глядацьких симпатій».

Атмосфера в залі була дружньою і невимушеною. Але водночас модною, вишуканою і такою, що надихає і дає надії і сили на майбутнє…

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

   

  

 

        

 

 

Теги: