Молитовний похід на захист сімейних цінностей в Україні відбувся 6 травня в Тернополі

Велика колона з українських християнських сімей пройшла вулицями центру міста. Ходу очолили  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк), Єпископ-помічник Теодор (Мартинюк).  Біля пам’ятника Небесній сотні на площі Героїв Євромайдану відбувся молебень. 2 червня подібний похід відбудеться у Києві, на який запрошуються усі небайдужі християни.

Архиєрей перед велелюдною громадою підкреслив, що «мета нашої молитовної ходи – звернути увагу суспільства та влади на моральні та духовні основи сім’ї та шлюбу, як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей… Сьогодні родина стала об’єктом нападів та пропаганди на її основоположні цінності. Занепокоєна таким тенденціями, Всеукраїнська Рада Церков закликає усіх небайдужих українців стати на захист української родини».

Керівник прес-служби Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин в своєму коментарі відмітив: «Ми, як християни, повинні бути сильні в молитві. Богородиця, Йосип і сам Христос – це був взірець християнської родини. Мета цієї акції – показати небайдужим християнам, що без родини немає України і немає майбутнього для України. Родинні цінності і добрі християнські родини – це фундамент, на якому ми будуємо наше суспільство».

Місяць травень у церковному році присвячений молитві до Пресвятої Богородиці. Вірні вшановують Матір Божу впродовж місяця щоденною Маївкою – Молебнем. Власне тому, Архиєпископ Василій, відслуживши Молебень, урочисто відновив посвяту усіх українських родин під материнський Покров Пресвятої Богородиці.

Більше зображень в фотогалереї.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

 

Теги: