Львівська художниця Наталія Заставна експонує свої роботи в тернопільській арт-галереї

Виставка картин львівської художниці Наталії Заставної відкрилась 27 квітня в арт-галереї ресторану «Бункермуз». Триватиме виставка до 17 травня.

У 2011 році мисткиня закінчила НУ “Львівська політехніка”, кафедра дизайну. Працює в галузі станкового живопису. З 2017 року член Національної Спілки Художників України. На цій виставці експонуються роботи різних років і жанрів — анімалістика, натюрморти, портрети. Для створення полотен Наталія використовує акрил, олійні фарби, часто експериментує з матеріалами.

На відкритті виставки був присутній викладач Наталії Заставної – львівський художник  Сергій Гай. Його відгуки були дуже схвальними. Свою ученицю він водночас називав своєю музою. Кількома місяцями раніше Сергій Гай теж експонував свої роботи в цій галереї.

Власник арт-галереї Ігор Мамус поділився своїми враженнями стосовно того, як проходить виставка:

Це вперше, щоб стільки багато було відгуків про мисткиню, яка виставляє свої роботи в арт-галереї «Бункермуз». Було декілька бажаючих купити роботи. Можливо, це тому, що в галереї в ці дні відбувалися деякі заходи з мистецького фестивалю «Ї», і заходило багато поціновувачів мистецтва. Дуже добре, що є художники, які продаються, це дуже тішить. І її роботи справді дуже хороші. Вона, на мою думку, поєднує тему класичного ренесансу, портрету.. Але поєднує вона його цікаво, через інші текстури. З одного боку це, ніби, як старі багатовікові роботи, а з іншого – бачиш, шо це нова технологія. Індіанські кольори – сині, червоні.. Змішує різні культури, робить портрети і вони такі живі і надзвичайно цікаві..

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: