Практичний кейс співпраці ІТ фірм та ТНТУ

В ТНТУ з 22 по 24 травня проходять «Дні науки». Також університет в ці дні святкує свій День народження. Тому кафедра комп’ютерних наук ТНТУ  спільно з декількома ІТ компаніями Тернополя проводять цікавий захід для всіх, хто бажає покращити свої знання в сфері ІТ.

В рамках цього триденного заходу відбуваються лекції від провідних практикуючих ІТ фірм – eMagicOne, Eleks та MagneticOne. Ці лекції проводять в рамках навчального плану кафедри, і для студентів це є підкріпленням розуміння того, що академічна складова (теоретична) є інтегрована із практикою. Це є чудово коли студенти чують це із вуст ІТ спеціалістів. Студенти технічного коледжу теж виявили інтерес до цих заходів і уже зараз інтегруються у студентське життя вузу.

В перший день Марія Стадник, яка працює в кібер-безпеці і є менеджером проектів в eMagicOne, прочитала лекцію на тему “Управління проектами методом критичного ланцюга”. Наступною була цікава, мотиваційна лекція “Ти ж програміст – True story” від Романа Рудяка, який працює в фірмі Eleks. 23 травня передбачаються дві лекції – від Анатолія Дениса і Олександра Горбенка з фірми Eleks. І ще одна лекція від Eleks буде 29 травня.

Також 22, 23 і 24 травня заплановано екскурсії на всі три фірми – eMagicOne, Eleks та MagneticOne. Це буде в вечірній час. Всі бажаючі можуть долучитися. Але потрібно записатися за телефоном 096 51 03 130. Тому що, при великій кількості бажаючих, будуть формувати декілька груп. Кафедра комп’ютерних наук планує робити такі екскурсії на регулярній основі і залучати більшу кількість ІТ компаній до цього процесу. “ІТ компанії розвиваються швидкими темпами, і їм постійно потрібні професійні, активні, вмотивовані працівники – зазначила Ірина Струтинська, доцент кафедри комп’ютерних наук. – Ми і надалі плануємо здійснювати такі заходи на постійній основі. Будемо залучити ще більшу кількість ІТ фірм щоб вони ділилися своїм досвідом.” Тому попит на такі заходи є з двох сторін – з боку студентів і від ІТ фірм. Тернопільський ІТ кластер активно сприяє цьому.

Репортер Галина Жук

 

Теги: