Швейцарські фільми в ТОУНБ

В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, що на бульварі Т. Шевченка, 15, щосереди третій тиждень поспіль демонструють фільми в рамках фестивалю швейцарського кіно. Усі фільми показують мовою оригіналу з українськими субтитрами. Покази є безкоштовними, також передбачена кава-брейк.

Завідуюча сектором періодики ТОУНБ Юлія Вайнер розповіла, що цей захід запропонували провести низка організацій – Українська бібліотечна асоціація, компанія «Артха́ус Тра́фік» і Посольство Швейцарії в Україні. Для показу обрали 3 фільми, які є переможцями багатьох фестивалів.

«Це якісне європейське кіно, – каже пані Юлія. – Фестиваль 18 липня відкривала драма “Божественний порядок”. Прийшло біля 20 людей. В фільмі йшлося про боротьбу швейцарських жінок за свої права, коли вони здобули право голосувати на рівні з чоловіками. Події розвивались в 1973 році.»

Наступної середи було показано фільм про романтичні стосунки.

Завтра, 1 серпня, о 15 год. буде продемонстровано останній фільм фестивалю. Всіх запрошують до бібліотеки на перегляд якісного, цікавого фільму.

А вже невдовзі в цій бібліотеці розпочнеться фестиваль європейського кіно. Стежте за анонсами.

 

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: