Прем’єр-міністр перевірив якість ремонту дороги з Тернополя до Вінниці

Перевірити якість проведення ремонту дороги GO Highway на Тернопільщину прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

«Я хочу на власні очі подивитись хто як що ремонтує, де є проблеми, які потрібно вирішувати. Хочу зазначити, що фінансування забезпечене, тендери проведені, кошти всі передбачені. І зараз питання тільки за підрядниками і за якісним виконанням робіт».

На Тернопіллі Прем’єр- міністр інспектував дорогу М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Почав із 153 кілометру ремонту дороги, що на виїзді з міста.

Богдан Юлик, керівник служби автомобільних доріг тернопільської області

Зараз тут проводиться повноцінний ремонт основи, регенерація проводиться на 22ох сантиметрах, далі влаштовується вирівнюючий шар асфальтобетону 10 см, та 5 см щебенево-мастикового асфальтобетону.

Ремонт обійдеться приблизно у 823 мільйони гривень. Загальна протяжність дороги в межах Тернопільської області – 38 кілометрів. Станом на сьогодні ремонтують 27. Роботи одночасно проводить 4 бригади. Завершити ремонт планують до 1 серпня.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

Ви знаєте, що для мене будівництво доріг є важливим пріоритетом. Це є інфраструктура і економіка, тут багато плюсів. Але на превеликий жаль ремонт доріг не був пріоритетом найближчий десяток років. Що стосується будівництва і якості, то коли тобі доповідають про технологічні рішення, то і я і фахівці бачать відповідність чи не відповідність, але саму якість суміші, температура асфальту, шароукладу і тд перевіряють відповідні лабораторії, які постійно працюють над цими проектами. Якщо не буде верифікації якості – ніхто жодної копійки не заплатить тим, хто виконує роботи.

Лабораторія служби автомобільних доріг Тернопільської області взяла пробу перевірки якості прокладеного вирівнюючого асфальту на показники водо насиченості і гранулометричного складу. За словами начальника лабораторії, покриття відповідає нормі та є якісним.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

 Я переконаний, що ця дорога, при дотриманні всіх технологічних рішень які зараз виконуються, буде стояти багато років.

Репортер – Тетяна Скорик
Камера, монтаж – Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО», 31 травня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.