Щосереди – бігові тренування навколо озера

Вісім з половиною кілометрів – такою є дистанція відкритих бігових тренувань, під час яких тернополяни готуються до майбутніх марафонів та напівмарафонів.
Тренування проходять щосереди, а маршрут пролягає навколо Тернопільського ставу.

Роман Задорожний, організатор відкритих тренувань

Бігати навколо озера чудово. По відгуках гостей міста, це справляє дуже велике враження. Є люди, які бігають навколо озера і Івано-Франківську, є люди в Києві та Дніпропетровську, які бігають по набережній, проте такого комфортного маршруту, у формі кола, з помірним кілометражем в Україні немає. Фактично все чудово, окрім тих невеличких ділянок в 2-3 км, які треба просто перетерпіти. Та є надія, що з часом місто рано чи пізно прийде до того, що потрібно щось змінити.

Під час тренувань присутні і досвідчені бігуни, які завжди стараються допомогти порадою та поділитись власним досвідом.

Ірина Масник, переможець багатьох марафонів

Я бігаю понад 5 років. Також працюю викладачем фізичного виховання. Кілька днів назад вернулась із змагань, що були у Німеччині, бігла міжнародний марафон, зайняла друге місце серед жінок. У жовтні минулого року перемогла в Київському міжнародному марафоні.
Мені подобається спілкуватись із моїми друзями ,допомагати менш досвідченим бігунам, давати поради. Вони ставлять дуже багато запитань: щодо харчування, тренувань. Дуже приємно ділитись власним досвідом.

Окрім цього, по суботах відбуваються тренування в рамках проекту «Runday”», а по неділях -тренування для досвідчених марафонців, які пробігають навколо Тернопільського ставу двічі.

Репортер – Тетяна Муран
Відеооператор – Антон Марчевський
Відеомонтаж – Віталій Цицура

«ТМЦ.ІНФО» 10 травня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.