У Тернополі підписали угоду із ПриватБанком

У приміщенні актової зали департаменту агропромислового розвитку, 25 липня відбулась відкрита нарада з питань підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві.

Кічак Василь, заступник директора департаменту-начальник управління агропромислового виробництва та економічного забезпечення:

«Існує досить багато програм, які сьогодні будуть вам представлені Державними банками України, які дають можливість малому та середньому бізнесу залучати кошти, для того щоб збільшувати виробництво, збільшувати інвестиції в сільське господарство, щоб розвивати та розширювати виробництво продукції»

Також на заході були присутні представники управління ПриватБанку, які проінформували людей щодо кредитування малого та середнього бізнесу у аграрній сфері. Зустріч організована задля сприяння розвитку фермерського господарства.

Юрій Акуленко, директор Прикарпатського управління ПриватБанку:

«Я хочу лише звернути увагу наскільки це важливо, ПриватБанк готовий лише в цьому році виділити щонайменше 5 мільярдів гривень на фінансування цього напрямку. Я скажу, що деякі підприємці , невеликі фермерські господарства уже скористалися цією можливістю, і на Тернопільщині та на Івано-Франківщині”

ПриватБанк запрошує до співпраці всі малі та середні сільські підприємства. Для розвитку аграрного бізнесу створений ряд державних програм, що передбачає компенсацію закупівлі вітчизняної техніки та зерна. А також гарантують здешевлення кредитів щодо тваринництва.

Гусєв Юрій, радник ПриватБанку:

«Ми плануємо розширити співробітництво з фермерськими господарствами, з малими та середніми підприємствами, які працюють в різних секторах,зокрема, в агропромисловому секторі для того щоб ПриватБанк, який на цей рік для себе визначив не менше ніж 5 мільярдів гривень, щоб про кредитувати саме малий та середній бізнес»

На завершення наради було підписано угоду з ПриватБанком щодо кредитування та підтримки малого та середнього аграрного бізнесу.

Репортер- Ірина Ковальчик
Камера- Віталій Цицура
Монтаж- Анастасія Цінкевич
“ТМЦ.ІНФО”, 25 липня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.

Теги: